NAKLİYAT SİGORTALARI
Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası
Nakliyat firmalarının ve/veya bireylerin, üçüncü şahıslara ait malların yurtiçinde taşımalarını yaparken, bu taşıma esnasında kanunlarımız onlara birtakım yükümlülükler getirmektedir.

Taşıyıcılar da isterler ise bu sorumluluklarını sigortacılarla anlaşarak yapmış oldukları yurtiçi taşıyıcı sorumluluk poliçeleri ile bu poliçe teminatı kapsamında devredebilirler.

Taşıyıcılara özel olarak hazırlanan bu ürünümüz, isteğe bağlı olarak günlük, aylık veya yıllık olarak poliçe yapılabilmektedir. Bu sigorta olası bir hasar sonucunda verilecek poliçe teminat/şartları ve kanun, yönetmelikler kapsamında üçüncü şahıslar tarafından taşıyıcılara yapılacak olan rücuları üstlenerek onları koruma altına alan sigorta ürünüdür.

Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları, Nakliyat Emtea sigortasının yerine geçmez. Sadece taşıyıcının Türk Ticaret Kanunu'na göre kusurlu olduğu durumlarda, poliçede belirtilen şartlar ve limitler kapsamında teminat sağlar.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİ

  • Allianz Sigorta
  • Sompo Japan Sigorta

ARACINIZIN KASKO DEĞERİNİ ÖĞRENİN

Sorgulama yapmak için buraya tıklayınız..

İNDİRİLEBİLİR FORMLAR

© Copyright 2024 CANER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Üçtepe İş Mrk.No:69/4 Ataşehir/İstanbul Tel : 0(216) 575 46 22 - E-Posta : info@canersigorta.com.tr Tasarım : GWT